Kip fajita wrap van volkoren tortilla
Hartige kip fajita in een volkoren wrap met paprika en yoghurtsaus, geschikt voor fase 3.
Kip fajita wrap van volkoren tortilla is de ideale handlunch voor onderweg. Gekruide fajita kip, knapperige paprika en zoete rode ui rollen samen met frisse rucola en een lepel romige yoghurt in een hartige volkoren tortilla. Een handzaam Mexicaans geinspireerd gerecht dat smaakvol en stevig is, en prima past binnen een eiwitrijk proteine dieet.
In fase 3 mag je weer wat ruimer met koolhydraten omgaan en de volkoren tortilla is daar een slimme keuze voor. Het volkoren meel levert vezels en langzame koolhydraten die je energie geleidelijk afgeven, terwijl de kipfilet zorgt voor een royale portie eiwit. Die eiwitrijke basis houdt je lang verzadigd en stabiel, zodat deze wrap je moeiteloos door een drukke middag heen brengt binnen de richtlijnen van je fase.
Lekker met een paar druppels limoen door de yoghurt of een lepel salsa erbij, en een handje extra rucola voor een frisse, peperige bite.
Zo maak je het
- Meng de kip met fajitakruiden.
- Bak de kip in de olie 4 minuten en voeg paprika en ui toe.
- Bak nog 6 minuten tot alles gaar is.
- Verwarm de tortilla kort in een droge pan.
- Beleg met rucola, het kipmengsel en yoghurt en rol op.
Bewaren
Variatietips
Sneller klaar met kant-en-klaar
Geen tijd om te koken? Bekijk de eiwitrijke producten die bij deze fase passen.
Bekijk producten














